Hakkımızda

LİDER GÜBRE

Firmamız Hakkında

Lider Gübre Limited Şirketi, Türkiye'nin tarımsal verimliliğini geliştirmek amacıyla LİDER TARIMSAL GRUP'un birikim ve tecrübeleriyle kurulmuştur. Ticari faaliyetlerimizin temelinde; açıklık, şeffaflık, dürüstlük, karşılıklı saygı, etik değerlere bağlılık, çevreye duyarlılık ve toplumsal sorumluluk ilkeleri yer almaktadır. Lider Gübre, bir mal ve hizmet üreticisi olarak müşterilerine çalışanlarına, topluma ve çevreye karşı sorumluluklar taşımaktadır. Kurumsallık, teknoloji, çalışanlarının motivasyonu ve müşteri memnuniyeti faaliyetlerinin ana eksenini oluşturur.

Varoluşundan bu yana kalitesinden taviz vermeden mükemmelliğin detayda gizli olduğu bilinci ve “Daima daha iyiye” hedefi ile çağdaş hizmet sunmaktadır.

Sektöründe kalite standartlarını sürekli geliştirip, içinde bulunduğu pazarda “lider” firma olma hedefinde ilerlemektedir. Bu hedefe ulaşmak için müşteri güven ve memnuniyetini sağlamayı ön planda tutmaktadır.

Bu düşünceler ışığında sürekli iyileştirme ve öğrenme vazgeçilmez değer olarak şirket kültürü içinde yer alır.

Misyonumuz

Firmamızın belirlenmiş ilkelerine bağlı kalarak, faaliyet alanına iyi odaklanmak, bu alanda en kaliteli ürün ve hizmet üretimini gerçekleştirerek, lider kurum haline gelmek; bunu yaparken de müşterilerimizden tedarikçilerimize, çalışanlarımızdan topluma kadar tüm paydaşlarımız için değer yaratmaktır.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz Bitki Besleme sektöründe Türkiye’nin yönlendirici güçlerinden biri olmaktır.

 

Değerler

Faaliyetlerimizi aşağıdaki değerler çerçevesinde sürdürmeyi, ülkemizin ve toplumumuzun faydası ve geleceği için bir sorumluluk olarak kabul ederiz:

✓ Geleceğimizin, Türk tarımının geleceği ile aynı düzlemde olduğunu kabul ederiz. İşimizi büyük oranda tarım sektörünün gelişmesine katkı sağlayacak bir hizmetler bütünü olarak ele alırız.

✓ Emeğe saygı duyarız. Çiftçinin alınterinin son damlasına kadar değer kazanması için çalışır, ona en yüksek verimi elde etmesini sağlayacak ürün ve hizmetleri sunarız.

✓ Çalışanlarımızın, paydaşlarımızın ve varlık nedenimiz olan çiftçilerimizin eğitimine yönelik her türlü etkinliği destekleriz.

✓ Biz, çalışanlarımız ve bayilerimizle, gücünü değerlerinden üreten, büyük ve birbirine sıkıca düğümlenmiş bir aileyiz.

✓ Ekip çalışmasına önem veririz. Büyük başarıların ancak takım ruhuyla ve toplam kalite yönetimi ile kazanılabileceğine inanırız.

✓ Yenilikçi ürün, hizmet ve uygulamalarla ve sürekli gelişim prensibiyle öncü rolümüzü ve liderliğimizi pekiştiririz. Uzmanlığa önem veririz. Yaptığımız işi mükemmelleştirmeye çalışırız ve ayrıntıya önem veririz. En iyiye ulaşan yolda, mükemmeliyet ayrıntıda gizlidir.

✓ Markamızı bir güven sembolü haline getiren ilkelerimizden ve kurumsal değerlerimizden asla taviz vermeyiz.

✓ Kalitenin, müşterinin en doğal hakkı olduğuna inanırız. Toplam kalite anlayışıyla müşterilerimize en rekabetçi koşullarla en iyi ürün ve hizmetleri sunarız.

✓ İnsana verdiğimiz değeri, iş güvenliği uygulamalarımızla somutlaştırırız. Çalışanlarımızın güvenle çalışmasını sağlayacak koşulları yaratmak için gereken önlemleri alırız.

✓ Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için faaliyetlerimizi çevreye duyarlılık ilkesi doğrultusunda şekillendiririz. Çevresel riskleri en aza indirmek üzere gerekli yatırımları yapar ve çevre bilincini çalışanlarımız arasında da geliştirecek önlemleri alırız.

✓ Toplumsal bilinci artırmaya yönelik sosyal sorumluluk projelerine, kültürel ve bilimsel faaliyetlere önem verir ve destekleriz.

Lider Gübre

Geleceği gübreliyoruz, doğaya katkı sağlıyoruz.

2007
KURULUŞ YILI
134
ÜRÜN
23
ÜLKEYE İHRACAT
32
DİSTRİBUTOR
Videoyu oynat

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Videoyu oynat

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Facebook Instagram YouTube
Start typing to see products you are looking for.